china nfl jerseys cheap jersey sale http://www.wholesaleprojerseys.com How To Maintain Your Hockey Jerseys Clean How To Frame Sports Jerseys How To Frame Sports Jerseys

Nieznany bukmacher LvBet.pl – porcja wiedzy na temat jego opcji.

Dzisiejszy felieton poświęcony będzie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl – postaram się omówić jego wszelkie działy, a także usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady sportowe w dostępnych działach, rozgrywkach, oraz dodatkowo dyscyplinach dostępnych na witrynie internetowej bukmachera.

Sam początek, czyli co oferuje bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na stronie głównej, do naszej dyspozycji zostają oddane działy „Zakłady bukmacherskie” oraz „Zakłady na żywo„. Niżej naszym oczom pokazuje się tablica zakładów, jakie zdołamy obstawiać – oczywiście nie jest to pełna lista zakładów i za takową nie możemy jej uważać. Gdy przejdziemy do zakładzki „Zakłady bukmacherskie” dopiero wtedy zauważymy kompletne menu dostępnych dyscyplin sportowych, które będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).

lvbet1

Selekcja własnego zakładu

Gdy jesteśmy zdecydowani na dobór konkretnej dyscypliny, wybieramy ją z listy. Po jej wyborze, na tej samej stronie ukaże się nam menu, pokazujące wszelkie dostępne ligi – menu jest niesłychanie podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na kolejnym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na wybór przykładowo Ligi Mistrzów, wybieramy dział „Europa” który zawiera zakłady właśnie na tego typu rozgrywki, ewentualnie na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, albo spotkania typu Euro.

Kolejnym wyborem jest jak najbardziej „Liga Mistrzów” która nas bezpośrednio interesuje i jaką chcemy wyłonić do obstawienia intrygującego nas spotkania.

W tym momencie demonstruje się nam następne menu, jakie prezentuje nam listę spotkań, które jesteśmy wstanie wybrać (patrz obrazek poniżej).

lvbet2

Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy pragniemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, damy radę wyłonić jedną z trzech opcji, czyli zwycięstwo drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeżeli jednak chcemy wybrać w wyższym stopniu zaawansowany zaklad sportowy, zdołamy posłużyć się doborem znacznika „+153” bądź każdego odmiennego, który symbolizuję liczbę zakładów, które dopuszczalne są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeśli mamy konkretny zakład, jaki pragniemy obstawić, możemy przejść do omówienia panelu, którym zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on widoczny po prawej górnej stronie, w momencie doboru zakładu na stronie (patrz niżej).

lvbet3Jak widać, jedynym miejscem które uzupełniamy, jest stawka, dzięki której określimy poniżej naszą kwotę, którą możemy wygrać. Pamiętajmy iż kwota „Możliwa wygrana:” prezentuje nam liczbę, która nie jest pomniejszona przez podatek, jednakże pole „Podatek 12 % (2.64 PLN) – Stawka: ” pokazuje nam już 100% sumę, którą otrzymujemy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Kilka słów na zakończenie…

Mamy nadzieję, że ten poradnik ułatwi wszelkim osobom, które są zainteresowane obstawianiem zakładów u młodego bukmachera LvBet.pl – jest ono stosunkowo proste, lecz przewodnik był zainspirowany prośbami paru naszych czytelników, jacy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera.

Życzymy wielu wygranych!

Comments are closed.